Prvé, čo zbadá návštevník internetového obchodu je vzhľad eshopu. Aby pokračoval v prezeraní musí ho stránka osloviť na prvý pohľad. Musí byť prehľadná a jednoduchá. Mali by ste sa snažiť zaujať potenciálnych zákazníkov prvkami, ktoré budú vlastné iba Vašej značke. Na vaše priania tvoríme e-shopy, ktoré sú responzívne, viacdoménové, optimalizované pre použitie v rôznych jazykoch a menách.

Dobre navrhnutá informačná architektúra uľahčí pohyb zákazníkov na Vašom eshope. Dôveryhodnosť eshopu zvýšite viditeľnými kontaktami, obchodnými podmienkami a reklamačným poriadkom.

Budovať svoju vlastnú značku s vlastným dizajnom, ktorý ju bude reprezentovať sa oplatí. My Vám navrhneme celý grafický dizajn, vytvoríme Vám logo aj firemnú identitu. A z návštevníkov Vášho internetového obchodu sa stanú zákazníci!

ČO VÁM TO PRINESIE?

Moderný a responzívny dizajn

Počítač už ani zďaleka nie je jediná cesta ako sa dostať na internet. Smartphony a tablety sú trendom, na ktorý nesmieme zabúdať. Responzívny dizajn, teda prispôsobovanie veľkosti obrazovky pre mobilné zariadenia a tablety, je preto nevyhnutná časť našej práce, ktorú poľahky zvládame.

SEO

SEO, čož znamená optimalizácia internetových vyhľadávačov, je kľúčová časť tvorby webu. Správne nastavené SEO Vás dostane na vysoké pozície vo vyhľadávačoch. Získate tým väčšiu šancu osloviť potenciálneho klienta, než Vaša konkurencia.

Vlastný CMS systém

Celý redakčný systém sme navrhli tak, aby mal jednoduché a intuitívne ovládanie a spĺňal všetky kritéria, ktoré naši zákazníci požadujú. Našemu systému sa nemusíte prispôsobovať, my ho prispôsobíme Vám tak, aby ste pracovali len s prvkami, ktoré potrebujete.

Doplnkové služby

Pri tvorbe webstránky Vám zabezpečíme registráciu domény a webhostingové služby. Vaša stránka a emaily sú u nás v bezpečí. V administračnom systéme môžete niekoľkými klikmi pridať emaily, pridať databázu, zmeniť heslo či nastaviť parametre hostingu.